نام مدیر : محمد خرم آبادی

حوزه فعالیت: الهیه

آدرس مشهد بلوار سجادیه نبش سجادیه ۱۷

رهن اجاره

90%

خرید و فروش

80%

مشاورین اکادمیک

100%

آپارتمان

ویلا

دفتر کار

خانه

اولین مشاور املاک آنلاین متمرکز ایران بزرگترین شبکه معاملات املاک سراسری 

با توجه به گسترش ضریب نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی و سهولت دسترسی به خدمات آنلاین تیم آی تی گروه بزرگ مشاورین مهر هشتم  با اختصاص این صفحه از وبسایت به ” مشاوره املاک آنلاین ” اقدام به گسترش دسترسی مخاطبان به صورت غیر حضوری جهت پیگیری درخواست های خرید و فروش ، رهن و اجاره واحد های تجاری و مسکونی ، باغ و ویلا و زمین و همچنین فروش املاک از طریق صفحه ویژه “ثبت رایگان ملک” و دیگر موارد مربوط به املاک و مستغلات نموده است. امیدواریم همانطور که گفتیم با بهره گیری از بروزترین ابزارهای دیجیتال بتوانیم به بهترین شیوه ممکن پاسخگوی مخاطبان و هموطنان گرامیا

خدمات

تایم لاین تیم ما

مدارک تحصیلی - تجربه های کاری

انتخاب بهترین مشاور املاک جزء جدایی‌ناپذیر از معاملات املاک و مستغلات است. برای خرید و فروش ویلا ، خرید و فروش زمین و باغ  یا هر معامله دیگری، شما به عنوان مشتری نیاز دارید که مشاور املاک در کنار شما باشد. اگر از این کارشناسان با تجربه و متخصص کمک بگیرید، از گرفتار شدن در دردسرهای آینده رهایی خواهید داشت.

نیاز به یک مشاور املاک مسلط به مناطق شهری برای خرید یک ضرورت است. اما برای اکثر مشتریان و فروشندگان این سوال پیش می‌آید که یک مشاور املاک چه خصوصیاتی دارد و چگونه مطمئن شویم که در کار خود، حرفه‌ای است؟

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که این گروه تخصصی چقدر در فعالیت‌های خود تجربه دارند، باید به سوابق اجرایی آن‌ها دقت کنید.

 

پروژهای مشارکت

ساختمان نگین

اتمام پروژه

100%

ساختمان الماس

اتمام پروژه

100%

ساختمان اطلس

درحال انجام

75%

ساختمان قصر

درحال انجام

85%

جهت مشاهده همه آگهی ها کلیک نماید