بُنت می
بُنت می

بنام ایزد منان
سپاس میگویم پروردگار جهانیان را.خداوند بزرگ و بلندمرتبه را که آفریننده ی جهان است.خدایی که حمد و سپاسش واجب است و به شکرانه ی پرستش درهای لطف و رحمتش را به روی جهانیان گشوده است.
بارالها تو را سپاس گوییم بابت نعمتهای بی کرانت و آفرینش جهانی که سراسر نعمت است.خداوندا سپاسگزاریم بابت خلقتمان که ما را مورد لطف و عنایت قرار دادی تا بتوانیم به واسطه ی دانش و بینشی که به ما عطا نمودی وسیله ای باشیم برای خدمت نمودن به بندگانت در هرجای جهان که هستند.
شرکت ایده پرداز تجارت مهرآفاق مفتخر است که توانسته با لطف خداوند و تلاشهای مداوم در زمینه تجارت الکترونیک و پروژه های استارت آپی گامی بلند در میهن عزیزمان بردارد.
پروژه های موفق این مجموعه نظیر سایت بنت تاکسی ؛ سایت بنت می ؛ سایت بنت آف ؛ سایت بنت جاب ؛ اپلیکیشن بنت و….که اکنون در اقصی نقاط کشور عزیزمان فعال است.مفتخریم که توانسته ایم پروژه هایمان را به لطف ایزد منان بر مبنای مشارکت مردمی و کارآفرینی آغاز نماییم تا بتوانیم برای هموطنان عزیزمان در هرجای میهن اسلامی ایران شغلی و برای خانواده هایشان رزق و روزی حلال فراهم آوریم.
امیدواریم توانسته باشیم با تلاش و همت شبانه روزی راهی برای پیشرفت هرچه بیشتر کشورمان باز نماییم تا به واسطه ی پروژه های متعدد نام پر افتخار کشورمان را در هر جای جهان به افتخار و نیکی بر زبانها جاری سازیم.
خداوند بزرگ به ما توفیق عطا نماید تا همواره در خدمت خلقش باشیم و پر توان به راهمان ادامه دهیم.