بُنت می
بُنت می

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خدایی را که اول است بدون آنکه پیش از او اولی باشد، و آخر است بدون آنکه پس از او آخری باشد. خدایی که دیده‌‏های بینندگان از دیدنش فرومانده، و اندیشه‏ های توصیف کنندگان از وصفش عاجز شده ‏اند بارالهی تورا هزاران بار سپاس میگوییم که این محقران را لطوفت دادی تا بتوانند سال هایی پرافتخار را در خدمت رسانی به خلق و ملت پر افتخار ایران اسلامی بگذرانند.

تورا حمدو سپاس گوییم که توانسته ایم با اتکا به روح والا شهدای طیبه و در پیروی از امر ولی فقیه فقیدمان حضرت آیت الله امام خمینی (ره) و در راستای رهنمود های رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی قدم برداریم.

شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق افتخار خدمت رسانی را در عرصه تولید و طراحی سیستم های زیر ساخت ارتباطی و فعالیت های وسیع در زمینه طراحی و توسعه سیستم های اپلیکیشن و پژوهش و گسترش تجارت الکترونیک داشته است
شرکت ایده پرداز تجارت مهر آفاق همواره در تلاش بوده است که با  ارائه راهکار هایی نوین امر خطیر کار آفرینی را در این مرز و بوم ارتقا بخشد و دست  همت و تلاش و همکاریش  را به سمت  همه هموطنان در هر نقطه ای از این خطه دراز کند.
افتخار و هدف ما رسیدن به نقطه ایست که هیچ جوانی از بیکاری در عذاب و نکوهش نباشد و رونق و روزی حلال در پای سفره این مردم غیور و دلاور بیاید.

بُنت توسعه دهنده هوشمند ترین اپلیکیشن دریافت خدمات به منظور ارتقای بهره وری از منابع ارتباطی جهت ارتقای رونق اقتصادی و افزایش هرچه بهتر امر ارتباطات در میهن اسلامیمان می باشد.
در حال حاضر خداوند را هزاران مرتبه حمد و سپاس میگوییم که دست بُنت در دستان قریب بر صد ها هزار نفر در سرتاسر ایران عزیزمان قرار گرفته است و آنان با بهره گیری از خدمات این اپلیکیشن ها به خود کفایی اقتصادی و امنیت دریافت خدمات رسیده اند و امید داریم در سایه توجهات حضرا حق در آینده این جریان موفق و پیشرو بیش از این گسترش یابد.

و مفتخریم بالغ بر صد ها هزار کاربر از خدمات و محصولات بُنت در زمینه تاکسی .خدمات دهنگان .خرید بلیط .گردشگری . خرید اقلام سوپری .ثبت آگهی . فروش خودرو و …..
بهره مند می شوند و حمایت آنان مهر تائیدی بر کارنامه عملکرد ایده پردازان تجارت مهر آفاق (اپلیکیشن بُنت ) می باشد
باشد که در سایه الطاف حق التعالی و حمایت بی بدیل بُنت می همواره پرچم بُنت را در اوج قله های افتخار آفرین اهتزاز در آورد .