بُنت می
بُنت می

توضیحات آگهی

آموزشگاه آیلتس آفرینش در تهران و شمال خیابان جردن واقع شده و مرکز تخصصی زبان برای آماده‌سازی آزمون آیلتس می‌باشد. این مجموعه با استفاده از برنامه‌های آموزشی ویژه جهت این آزمون بین‌المللی، به افراد بسیاری کمک کرده تا مدرک خود را دریافت کنند.
با نگاهی اجمالی به شکل فعالیت‌ها و وب‌سایت این آموزشگاه به‌روشنی می‌توان دریافت که تمام ابزارهای لازم جهت سوق‌دهی دانشجو به سمت موفقیت را فراهم کرده‌اند. تمرکز اصلی موسسه آفرینش، ارتقای سطح دانش زبان افراد و آشنا کردن آنها با آخرین شکل این آزمون است. همچنین روش پاسخ‌دهی به سوالات و تمرین روی آزمون‌های آزمایشی شبیه‌سازی شده از دیگر اقدامات آنهاست.
آموزش‌ها به وسیله‌ی تکنیک‌های مختلف، کتاب‌های برتر، مدیا و فیلم، برنامه‌های رادیویی و پادکست و غیره همگی فراهم شده تا متقاضیان مدرک آیلتس در سریعترین زمان ممکن این مسیر را طی کرده و به موفقیت مدنظرشان دست یابند.
دریافت لوح‌تقدیرها و نمادهای استاندارد ایزو از کشورهای خارجی توسط آموزشگاه زبان آفرینش در جردن، همگی نشان از فعالیت استاندارد و اصولی این آموزشگاه دارد. به عنوان مثال دریافت کسب رتبه نخست در کنفرانس برند و آموزش ایران و یا چهار نشان ایزو 9001، ایزو 2007 و غیره.
در سایت آموزشگاه زبان آفرینش صدها جزوه و کتاب و مجله برای دانلود قرار داده شده که بعضی از این کتاب‌ها به عنوان منبع آموزشی هستند و برخی دیگر برای تقویت پایه‌های زبانی. در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:
منابع
کتاب Ideas for IELTS essay topics
کتاب IELTS Speaking Actual tests
جنرال کمبریج آیلتس 14- Cambridge IELTS 14
Cambridge IELTS 13
Cambridge IELTS 12
کتاب IELTS Speaking Actual tests
IELTS preparation and Practice
A Conversation Book
A Communicative Grammar of English
ABC of Common Grammatical Errors
Longman Dictionary

فعالیت‌های آموزشگاه زبان آفرینش
مشاوره و تعیین سطح برای افراد
برگزاری دوره‌های ویژه برای سنین مختلف
برگزاری کارگاه‌های متنوع مثل کارگاه‌های یک روزه
کارگاه‌های رایگان IELTS
استفاده از اساتید نخبه و دانش‌آموخته‌ی برتر
ارائه‌ی کتب مختلف به صورت آنلاین برای دانلود رایگان
ارائه‌ی برنامه‌های صوتی در قالب رادیو آفرینش

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزشگاه آیلتس آفرینش”