بُنت می
تماس بگیرید
شماره آگهی: 92511
بُنت می

توضیحات آگهی

بیمارستان رضوی شهر مشهد مقدس

فاز اول بیمارستان رضوی در زمینی به مساحت 39 هکتار با زیربنای حدود 56000 در 5 طبقه احداث شده است.36 هکتار از فضای مزبور، فضای سبز بشمار می رود. بخشی از این فضای سبز در ضلع غربی ساختمان بیمارستان، بصورت بوستانی زیبا و مصفا خودنمایی می‌کند.

این فضای سبز بزرگ و منحصر به فرد توانسته است علاوه بر ایجاد مناظر بدیع و چشم نواز، فضایی آرامش بخش برای بیمار و همراهیان وی فراهم آورد.

بیمارستان بزرگ رضوی، چونان گوهری درخشان در سرزمین مقدس خراسان، با ارائه پیشرفته‌ترین خدمات تشخیصی و درمانی پزشکی برای بیماران داخل و خارج کشور و با استفاده از پزشکان برجسته و محققان نخبه علوم پزشکی داخل و خارج کشور، در خدمت بیماران و نیازمندان می‌باشد.

پس از گذشت کمتر از 5 سال از افتتاح بیمارستان رضوی، پروژه توسعه بیمارستان رضوی کلید خورد تا این مرکز درمانی و علمی بزرگ کشور بتواند آماده‌تر و پررنگتر به رشد و بالندگی دانش پزشکی کشور و جهان کمک کند. استقبال همزمان مردم، پزشکان برجسته کشورمان و نیز پتانسیلهای موجود در بیمارستان جهت گسترش گردشگری سلامت در کشور از یک سو و پیشرفت بی وقفه دانش پزشکی و ایجاد فن آوری های جدید در زمینه های مختلف پزشکی ازدیگر سو، باعث شد تا اولین گامها در راه توسعه بیمارستان برداشته شود و به این ترتیب مراحل ساخت ساختمان جدید بیمارستان آغاز شد و ظرف کمتر از 3 سال در شهریورماه 1392 به بهره برداری رسید.

ارتباط مستقیم با اپراتور
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۲۰۰۰
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۴۰۰۰

روابط عمومی
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۲۶۰۰
ایمیل: info@razavihospital.ir

پذیرش بستری 
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۴۰۵۰

معاونت آموزشی و پژوهشی
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۲۸۹۴

واحد بیماران بین الملل
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۲۵۰۷
ایمیل: razavighc@razavihospital.ir

اطلاعات
۰۰۹۸-۵۱-۳۶۰۰۴۰۳۵

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بیمارستان رضوی”